Letenky

Prodáváme letenky téměř všech klasických i low cost leteckých společností na celém světě. Využíváme nejmodernější rezervační systémy jako je Travelport (Galileo) i systémy společnosti Amadeus, abychom mohli plně pokrýt požadavky klientů s ohledem na nejvýhodnější trasování i jejich časové a cenové preference. 

Samozřejmostí je práce s profily společností i jednotlivých cestujících tak, aby byla plně dodržena všechna známá kritéria, tedy nejen cestovní politika klienta, ale i speciální cestovní požadavky daného cestujícího (věrnostní programy,  zavazadla, preferovaná sedadla, občerstvení na palubě apod.).

Cenová úroveň – nabízíme vždy nejnižší dostupný tarif v okamžiku objednávky, splňující zadaný požadavek.

S ohledem na naše hlavní motto "Osobní přístup zaručen" jsme se rozhodli jít zcela proti proudu trhu, kdy většina dopravců i prodejců letenek preferuje bezpracnou formu online prodeje zcela bez kontaktu se svým klientem. Nainstalovat na webové stránky prodejní systém letenek a prodávat přes něj, je vždy pro prodejce to nejjednodušší, a pochopitelně také nejlevnější. Tento systém máme samozřejmě také k dispozici, ale robot nám neumožňuje plnit naše poslání. Naším cílem je spokojený klient, se kterým můžeme navázat dlouhodobý osobní vztah, poradit mu, vyhledat pro něj vždy nejlepší řešení celé jeho cesty. Chceme být pro něj a jeho firmu i rodinu zkušeným a spolehlivým partnerem v oblasti cestování a samozřejmou první volbou při plánování pracovní cesty i dovolených.

Prosíme, napište nám krátký email se specifikací Vašich požadavků nebo vyplňte níže uvedený jednoduchý formulář, a my Vám bezodkladně připravíme individuální nabídku. Následně Vás budeme kontaktovat s kalkulací pro Vaši cestu do celého světa. U nás žádné příplatky za osobní přístup neplatíte!  

Zadejte prosím počet osob: 

Images: sxc.hu