Axel Hotel Berlin**** - "heterofriendly" ADULTS ONLY

Skvěle umístěný a výborně hodnocený čtyřhvězdičkový hotel kategorie Superior se nachází přímo v centru Berlína ve čtvrti Schöneberg, jen kousek od legendárního obchodního domu KaDeWe, 5 minut chůze od stanice metra Wittenbergplatz a v centru berlínského gay života s bary, restauracemi, kluby, kiny a módními butiky.

Elegantní klimatizované pokoje moderního designu jsou vybavené LCD televizorem, trezorem na laptop a župany s trepkami. Hotel je vybaven fitness studiem a wellness centrem (hammam, sauna, jacuzzi). Wifi připojení je ve všech prostorách hotelu zdarma.

Třídenní akční víkendové pobyty (2 noci) - čím dříve tím levněji. Napište si prosím o nezávaznou kalkulaci na Vámi požadovaný termín.

 

             

Fotogalerie hotelu Axel Hotel Berlin**** zde (externí odkaz).

Filozofií skupiny AXEL HOTELS GROUP jsou hotely speciálně zaměřeny pro gay klientelu, které jsou ale otevřené pro každého - tedy "heterofriendly". Vytvářejí svobodnou a tolerantní společnost, kde rozmanitost a respekt jsou oceňovány. Dva muži, dvě ženy nebo muž a žena? Jakýkoliv typ zákazníků je stejně vítán bez předsudků jejich sexuální orientace.

 

 


*) Uvedené ceny za ubytování jsou za osobu a pobyt v dvoulůžkovém pokoji a jsou podmíněny dostupností dle konkrétní obsazenosti hotelu v uvedených obdobích. V ceně nemusí být obsažena městská pobytová taxa, která se platí přímo v hotelu. Jednolůžkové a třílůžkové pokoje, přistýlky pro dospělé, snídaně, prodloužení pobytu, případně ostatní termíny jsou na vyžádání. Vouchery jsou vydávány na konkrétní jména hostů a konkrétní rezervovaný termín a jsou neměnné a nevratné. Na voucherech není uvedena cena, jsou proto vhodné i jako dárek. 

Objednávky s uvedením jmen cestujících, kontaktními údaji a vybraným termínem prosím zasílejte na mail: info@metropolisagency.cz 

Images: Axel Corp.