O nás

 Letiště, letadla, hotely a cestování jsou celý náš život. Navštívili jsme již přes 40 zemí, téměř 200 zahraničních měst a osobně vyzkoušeli desítky leteckých společností a mnoho stovek hotelů. Jsme vysoce kvalifikovaní profesionálové s bohatými zkušenostmi v cestovním ruchu. Mezi naše dlouholeté klienty proto patří všichni ti, kteří ocení komplexní řešení svých cest s našimi nadstandardními službami certifikovanými Českým systémem kvality služeb, tedy nároční korporátní zákazníci, státní úřady, municipality, cestovní kanceláře/agentury a samozřejmě všichni cestovatelé, kteří využívají náš zájezdový FlexiHoliday produkt. 

Proč si vybrat právě cestovní kancelář Metropolis Agency®?

 Jsme 100 % česká cestovní kancelář, nepracují za nás roboty, automaty a aplikace, neschováváme se za anonymní call centra, nemáme desetitisíce klientů, a právě proto se individuálně věnujeme každému klientovi, plníme veškeré ideje o jeho cestě a hledáme vždy nejvýhodnější řešení. Naše velké zkušenosti s cestováním umožňují se vcítit do myšlení našich klientů. Jsme připraveni komplexně zabezpečit jakoukoli Vaší cestu, tedy letenky a širokou nabídku výhodného ubytování, ale i železniční jízdenky, všechny druhy transferů, cestovní pojištění, autopůjčovny, okružní cesty, výlety, city tour, vstupenky, letištní salonky atd.

 

 Guest room Sofitel Budapest Chain BridgeHledáte komplexní řešení služebních cest? Máme nastaveny procesy, které maximálně zjednodušují veškeré činnosti našich firemních zákazníků a to od prvotní poptávky až po konečné vyúčtování celé cesty nebo souboru cest na jediném dokladu. Toto celkové řešení šetří všem našim klientům čas, starosti i náklady.

Pro Vaší dovolenou pak máme připraven náš unikátní FlexiHoliday produkt, který se přizpůsobí každému požadavku. Zvolte si destinaci nebo jejich kombinace, délku pobytu, termín, kvalitu ubytování, případně zastávky během cesty a my připravíme komplexní řešení. Tento náš produkt je klienty vnímán velmi pozitivně, jako výhodný a jedinečný, protože jeho cílem je nabídnout vše, co klient potřebuje pro budování svých jedinečných cestovatelských zážitků.

Jsme cestovní kancelář nové generace, která umí nabídnout vše, co firemní i privátní klientela potřebuje.

Je tedy jedno, zda plánujete služební cestu, ubytování zaměstnanců nebo obchodních partnerů, případně se chystáte na dovolenou. Právě náš osobní přístup Vám pomůže zbavit se nepříjemného a komplikovaného zařizování i případných obav z cesty. Neváhejte a napište nám, my Vám rádi odpovíme, společně najdeme řešení a pak už budete třeba jen čekat na letištní hlášení:  „LAST CALL for all passengers to ...“ tedy hlášení ve Vašem odletovém východu „Poslední výzva pro cestující do ...“.

Images: sxc.hu, Accor hotels