O nás - již od roku 2010

 Letiště, letadla, hotely a cestování jsou celý náš život. Navštívili jsme již přes 40 zemí, téměř 200 zahraničních měst a osobně vyzkoušeli desítky leteckých společností a mnoho stovek hotelů všech světových hotelových řetezců. Jsme vysoce kvalifikovaní profesionálové s bohatými zkušenostmi v cestovním ruchu. Mezi naše dlouholeté klienty patří všichni ti, kteří ocení komplexní řešení svých cest s našimi nadstandardními službami, nejen nároční korporátní zákazníci, státní úřady, municipality, ale i všichni cestovatelé, kteří využívají jak naše samostatné produkty (např. letenky nebo ubytování), tak individuální zájezdy na míru FlexiHoliday. 

Proč si vybrat právě Cestovní kancelář Metropolis Agency®?

 Jsme nezávislá 100 % česká cestovní kancelář, nepracují za nás roboty, chatboty, automaty a aplikace, neschováváme se za anonymní call centra, nemáme desetitisíce klientů, a právě proto se každému zákazníkovi individuálně věnujeme, zjistíme veškeré představy o jeho cestě, a vyhledáme to nejlepší řešení. Naše velké zkušenosti s cestováním se umožňují vcítit do myšlení našich klientů. Jsme připraveni komplexně zabezpečit jakoukoli Vaší cestu, tedy letenky a širokou nabídku výhodného ubytování, ale i železniční jízdenky, všechny druhy transferů z domova i v cíli, cestovní pojištění, autopůjčovny, okružní cesty, výlety, city tour, vstupenky, letištní salonky atd.

 
SLUŽEBNÍ CESTY

 Guest room Sofitel Budapest Chain BridgeHledáte komplexní řešení služebních cest? Máme nastaveny procesy, které maximálně zjednodušují veškeré činnosti našich firemních zákazníků, a to od prvotní poptávky až po konečné vyúčtování celé cesty nebo souboru cest na jediné faktuře. Tato řešení šetří našim klientům čas, starosti i náklady.
Samozřejmostí je i zajištění pobytů BLEISURE (kombinace služební a soukromé cesty), včetně oddělené fakturace nákladů.

 

DOVOLENÁ 

© FreeImages.com/Daniela LlanoPro Vaše soukromé cesty připravíme individuální zájezdy na míru, které se přizpůsobí každému Vašemu požadavku. Pořadatelem všech našich zájezdů je naše CK, žádné zájezdy nepřeprodáváme. Zvolte si destinaci nebo jejich kombinace, délku pobytu, termín, kvalitu ubytování, případně zastávky během cesty a my pro Vás připravíme unikátní zájezd. Největší radost nám vždy udělají fotografie a zprávy z místa pobytu, protože spokojený klient na nezapomenutelné dovolené je pro nás tou největší odměnou.

Jsme cestovní kancelář s osobním přístupem, která umí nabídnout vše, co firemní i privátní klientela potřebuje.

Je tedy jedno, zda plánujete služební cestu, ubytování zaměstnanců nebo obchodních partnerů, případně se chystáte na dovolenou. Právě náš osobní přístup Vám pomůže zbavit se nepříjemného a komplikovaného zařizování i případných obav z cesty. Neváhejte a napište nám, my Vám rádi odpovíme, společně najdeme řešení a pak už budete třeba jen čekat na letištní hlášení:  „LAST CALL for all passengers to ...“ tedy hlášení ve Vašem odletovém východu „Poslední výzva pro cestující do ...“.

Images: sxc.hu, Accor hotels, © FreeImages.com/Daniela Llano