Eurovíkendy

Individuální zájezdy - FAQ

Pro koho jsou naše zájezdy nejvhodnější?

Našim typickým zákazníkem je klient, který nerad cestuje organizovaně, tedy se skupinou účastníků zájezdu, ale má rád individualitu, spojenou s kvalitou. Nutností není perfektní znalost angličtiny nebo jiného světového jazyka, neboť pracovníci leteckých společností, transferoví pracovníci i personál hotelů se denně setkávají s klienty mnoha národností s různými jazykovými znalostmi a jsou připraveni pomoci s jakoukoli situací. V případě, že není řešení situace na místě možné, je Vám vždy k dispozici nouzová telefonní linka naší cestovní kanceláře, kde Vám pomůžeme s řešením urgentních nouzových situací, které nelze řešit na místě s odpovědným personálem (viz užitečné informace, které najdete v sekci Dokumenty). Naše velké zkušenosti s cestováním umožňují se vcítit do myšlení našich klientů. 

 

Jak připravujeme naše nabídky a z čeho u nás můžete vybírat?

Ubytování
Pečlivě pro Vás vybíráme nejlepší hotely od střední kategorie až po ty luxusní, s dobrými hodnoceními a výhodným poměrem cena/kvalita. Jsme nejen autorizovanými prodejci většiny hotelových řetězců, ale spolupracujeme také s vybranými světovými cestovními kancelářemi, pro jejichž vážené hosty připravují hoteliéři ty nejlepší pokoje. Samozřejmostí je nabídka všech druhů pokojů a suit, které má vybraný hotel v nabídce, včetně typu executive s nadstandardními službami, často s bezplatným vstupem do business salonku, oddělenými bazény atd.

Výběru hotelů věnujeme velkou pozornost, ale každý klient má jiné představy a priority, proto doporučujeme při výběru ubytování vždy použít recenze a hodnocení z různých zdrojů.

Letecká doprava
Dobře víme, že neradi létáte charterovými lety, proto nabízíme lety pouze na pravidelných linkách s výběrem letů, cestovních tříd a služeb na palubě podle Vašich preferencí (např. výběr sedadel, občerstvení, zavazadel, apod.). Na vybraných letištích máme k dispozici také business salonky při odletu nebo přestupu.

Transfery, půjčovny automobilů
Na cílovém letišti bude čekat místní zástupce s cedulkou s Vaším jménem, který Vás odveze privátním transferem bez dalšího čekání a zdržování přímo do hotelu. Ve vybraných destinacích provozují naši transferoví partneři přímo kancelář na letišti. 

V hlavních turistických oblastech nabízíme i úspornější variantu sdílených transferů našich partnerských cestovních kanceláří do/z hotelu s pravidelnými odjezdy během celého dne každých zpravidla max. 60-90 minut.

Jinou variantou transferu a plné flexibility po celou dobu pobytu je zapůjčení automobilu. Spolupracujeme s většinou místních i nadnárodních autopůjčoven a připravíme Vám na letišti automobil dle Vašeho přání. Podmínkou vyzvednutí je kromě osobních dokladů (cestovní doklad a řidičský průkaz), také platná kreditní (nikoli debetní) karta na jméno řidiče.

Ve všem záleží jen na Vašich přáních a Vaší volbě, celou dovolenou připravíme přímo podle Vašich představ, samozřejmě včetně různých oblíbených pobytových kombinací, abyste dovolenou netrávili na jediném místě (varianty město + moře, moře + moře apod.). Těšíme se na Váš e-mail nebo zavolání!